Kategórie:

Korg BeatBoy

Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KRTUBBRD
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Mutlifunkčné zariadenie, svojimi funkciami vyhovujúce bubeníkom, basgitaristom aj gitaristom. Disponuje 100 plnohodnotnými rytmickými patternami, možnosťou nastavenia tempa (tap tempo), možnosťou nastavenia pomeru hlasitosti drum machine a nástroja, vstavanou ladičkou, efektami Overdrive/Distortion, funkciou nahrávania v kvalite 16-bit/44.1kHz PCM a následného prehrávania alebo loopovania cez vstavaný reproduktor, 20min nahrávania, USB pripojenie pre prácu s Pc, vstavaný mikrofón.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 95 EUR
 

Vlastnosti:

  • 100 komplexných rytmických paternov
  • Jednoduché nastavenie tempa prehrávania
  • Možnosť upraviť hlasitosť bicích tak, aby boli vybalansované s hlasitosťou vašej gitary
  • Vstavaná ladička
  • Overdrive/Distortion efekt pre elektrickú gitaru
  • Rekordér s možnosťou nahrávania a playbacku - 16-bit/44.1 kHz PCM
  • Približne 20 minút nahrávania, maximum 100 stôp
  • USB konektor, cez ktorý je možné zálohovať na počítač nahrané stopy
  • Interný mikrofón pre akustické nástroje
  • vstavaný reproduktor

Beat Boy je vybavený funkciami, ktoré umožnia gitaristom a basgitaristom zábavným a jednoduchým spôsobom zlepšiť ich herné zručnosti. A to vďaka tomu, že sú v jednom balení obsiahnuté štyri produkty; vedľa ladičky je tu rytmický automat so 100 rôznymi paterny, ďalej efekt ktorým možno upraviť zvuk pripojenej gitary, a nakoniec aj rekordér s kvalitou nahrávania 16-bit/44.1 kHz. Celý Beat Boy je pritom tak malý a ľahký, že sa ľahko zmestí do vrecka cestovnej tašky, a bude tak ideálnym sprievodcom každého gitaristu a basgitaristu.

100 komplexných rytmických paternov
Vďaka množstvu rôznych paternov s ktorými môžete hrať, si veľmi skoro osvojíte lepší cit pre rytmus. Zahrať si za sprievodu niektorého z týchto rytmov je pritom nielen zábavné, ale môžete ich použiť napríklad aj pri precvičovaní vlastných gitarových riffov. V ponuke sú pritom rytmické paterny najrôznejších štýlov (pop, funk, reggae, dance a ďalšie). Hlasitosť prehrávaného Paterna sa dá podľa potreby nastaviť. Počas hry navyše určite oceníte aj unikátny vizuálny prvok, keď sa prehrávaná bicia stopa súčasne zobrazuje aj na LCD displeji. Tempo prehrávania jednotlivých rytmických paternov možno nastaviť buď pomocou funkcie tap tempo (naťukáním tempa pomocou príslušného tlačidla), alebo je možné zadať konkrétnu požadovanú hodnotu tempa numerickými tlačidlami.

Spoľahlivé ladenie
Keď cvičíte, potom jednou z najdôležitejších vecí je hrať s dobre naladeným nástrojom. Práve preto Beat Boy ponúka vstavanú ladičku, s ktorou si môžete nástroj naladiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Škála rôznych zvukov
Vedľa štandardného čistého zvuku ponúka Beat Boy dve ďalšie zvukové variácie, určené pre hard rock: overdrive a distortion.

Okamžitý playback vašej nahrávky
Pri zlepšovaní hráčskych schopností oceníte možnosť okamžite prehrať a vypočuť si to, čo ste práve zahrali. Disponuje možnosťou okamžitého prehratia nahranej sekcie aj funkciou loop. Zhotovené nahrávky možno navyše vo formáte WAV nahrať cez USB do počítača, a tu ich ďalej upravovať pomocou hudobného softwareu. A naopak možno nahrať aj audio stopy vytvorené na počítači, späť do Beat Boy-a a použiť ich tu ako hudobný podklad. Možnosti sú skrátka takmer neobmedzené! 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie