Kategórie:

Korg Electribe

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KRELECTR2
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Pokračovateľ veľmi úspešnej a populárnej série Electribe ideálny pre hudobnú produkciu, ale aj živé vystupovanie. Workstation sa navrhla tak, aby bolo jej používanie čo najjednoduchšie pre začínajúcich užívateľov a súčasne poskytla viacej možností pre pokročilých užívateľov. Používa najpokročilejšiu technológiu z modelov KingKORG, Kaossilator, Kaoss Pad, alebo Taktile.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 449 EUR
 

Obsahuje 24 hlasú polyfóniu, 200 presetových paternov ako House, Techno, Trap, alebo EDM, množstvo efektov a podporuje polyfonický playback. Je vybavená touchpadom, trigger padmi, 16 padmi na čelnom panely na vytváranie paternov, funkciami step jump, last step, motion sequence a touch scale. Electribe disponuje rýchlym syntetizátorovým enginom, 72 modulačnými typmi, 409 typmi oscilátorov zahrňujúcich analógovú moduláciu a PCM. Vďaka filtrom z modelu KingKORG zariadenie dokáže simulovať niektoré štandardné syntetizátory, upravovať zvuk bicích a ponúka veľmi jednoduchý a intuitívny spôsob modulácie pri tvorbe zvukov. Electribe je vybavená master efektmi pre živé vystupovanie, ako napríklad Vinyl Break, Seq Reverse, Odd Stepper, alebo ďalšími priestorovými a dynamickými efektmi. Zariadenie spolupracuje s Ableton Live a dodáva sa spolu s licenciou na Ableton Live Lite. Súčasťou balenia je AC adaptér a dva MIDI adapter káble. Je vybavená jack konektormi L/Mono Out, R Out, slúchadlovým výstupom, Line In mini Jack, MIDI In/Out, USB typ micro B a Sync In/Out stereo mini jack. Rozmery: 339mm x 189mm x 45mm, Hmotnosť: 1,6kg.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie