Kategórie:

Korg Kross 2-61 Pure White

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KROSS-2-61-WH
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Limitovaná edícia kompaktnej prenosnej pracovnej stanice s obrovským rozsahom zvukov. Pri zachovaní svojej identity ultraľahkého, kompaktného a batériami napájaného nástroja nový model dramaticky rozširuje zvuky a funkcie KROSSu. K spolu viac ako tisícke presetových zvukov bola pridaná rozširovacia PCM pamäť. Tiež nový pad sampler, ktorý umožňuje pokročilé samplovanie a funkcia USB audio/MIDI rozhrania. Farebná paleta je ešte štýlovejšia a užívateľské rozhranie umožňuje intuitívnu obsluhu aj začiatočníkom. Súčasťou balenia sú napájací adaptér a príručka pre rýchly začiatok. Rozmery (Š x H x V) 935 mm × 269 mm x 88 mm. Hmotnosť: 3.8 kg (bez batérií). Farebné prevedenie: Pure White.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 625 EUR
 

Ešte viac silných presetových zvukov s voliteľnými špecializovanými rozšíreniami.

Bohatý výber z viac ako 1000 silných presetov
Zvuková kvalita syntetizátorov KORG je potvrdená špičkovými hudobníkmi z celého sveta. Vyvinutý KROSS 2 rozširuje polyfóniu z 80 na 120 hlasov a výrazne vzrástol počet interných programov z 809 na 1075. Vrátane viacvrstevných pián a elektrických pián, tučných sláčikov a ďalších nových zvukov, ktoré dobre fungujú s akoukoľvek kapelou a tiež najnovších bicích sád pre súčasné štýly ako EDM. Široký výber programov pokryje vaše potreby od živého vystupovania až po štúdiovú produkciu.

Vstavaná prídavná PCM pamäť a podpora pre voliteľné knižnice
KROSS 2 má teraz 128 MB vstavanej rozširovacej PCM pamäte. Výberom z voliteľných knižníc, ktoré budú následne vydané, môžete rozšíriť interné zvuky KROSS 2 podľa potrieb vášho hráčskeho štýlu alebo situácie.

Bohatá sila expresivity zvukového jadra EDS-i s plným arzenálom efektov
Vysoko kvalitné zvukové jadro EDS-i Enhanced Definition Synthesis-integrated sa dedí z profesionálnych syntetizátorov KORG. Môžete použiť súčasne až sedem efektových jednotiek: päť insert a dve master. Bohatú silu expresivity dosiahnete výberom zo 134 kvalitných efektov, vrátane štandardných efektov ako delay a reverb, ako aj modelov zosilňovačov, vintage efektov a vokodéra.

Vynikajúce funkcie samplovania a 16 padov samplera

Ako prvý vo svojej triede je KROSS 2 teraz vybavený unikátnou funkciou samplovania so 16 hracími padmi. Môžete nahrávať vstup z jacku LINE IN a každému padu priradiť stereo sampel s dĺžkou až 14 sekúnd. Naraz môžete spúšťať až štyri pady. Môžete editovať vlnovú formu sampla s použitím funkcií ako je nastavenie začiatočného/koncového bodu slučky a normalizácia, a tiež resamplovať vo vnútri KROSS 2, čo vám ponúka široké možnosti samplovania bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho vybavenia. Tiež môžu byť týmto padom priradené dlhé audio súbory z SD karty.

Priamy prístup ku zvukom a funkciám, ktoré potrebujete

Obsluha KROSS 2 je ľahká vďaka užívateľsky prívetivému rozvrhnutiu ovládacích prvkov. Panel KROSS 2 bol od prvého modelu KROSS ďalej vylepšený tak, aby mohol mať ktokoľvek rýchly prístup k požadovaným zvukom a funkciám z ohromného množstva možností.

Sekcia ovládania v reálnom čase
Nová sekcia ovládania v reálnom čase umožní priame ovládanie hlavných parametrov KROSS 2 bez toho, aby ste museli prechádzať hierarchiou menu. Okrem ovládania zvukov a efektov v reálnom čase a jednoduchej editácii programov môžete knobmi ľahko ovládať nastavenia vokodéra, alebo tempa arpegiátora a sekvencera.

Funkcia Favorite
Pomocou funkcie Favorite môžete zaregistrovať často používané programy a kombinácie, a vyvolať ich jediným stlačením. Táto funkcia bola rozšírená na uloženie 128 obľúbených pozícií, čo je dvakrát toľko ako u prvej generácie KROSSu. Je ideálna pre hranie naživo, kde hráč na pódiu potrebuje rýchly prístup k špecifickej skupine zvukov.

Rýchly layer/split
Funkcia layer/split, ktorá vám umožní navrstviť dva zvuky alebo priradiť rôzne zvuky pravej a ľavej časti klaviatúry, sa dá teraz ľahšie nastaviť vďaka samostatnému tlačidlu quick layer/split.

Voľba kategórie
S voľbou kategórie môžete v ohromnom množstve ihneď nájsť zvuky, ktoré hľadáte. Len zvoľte hlavný typ zvuku, ako napríklad piano alebo organ, a potom rýchlo a efektívne vyberajte.

Ultraľahký a kompaktný, s možnosťou prevádzky na batérie

Úžasná mobilita série KROSS je lepšia ako predtým. 61-klávesový model má nový štýlový dizajn a jeho hmotnosť bola znížená z predchádzajúcich 4,3 kg na 3,8 kg. Vylepšenie efektívnosti spotreby energie umožňuje až sedem hodín prevádzky na šesť AA batérií. 88-klávesový model má teraz odkladací priestor na príslušenstvo, kde môžete uložiť náhradné batérie alebo káble, ako aj spredu ľahko prístupný kryt na batérie. Obidva modely majú logo KORG na zadnom paneli plne podsvietené, takže na pódiu vyniknete.


Audio prehrávanie/nahrávanie, ktoré sa dá ľahko spúšťať padmi

So vstavaným stereo audio rekordérom môžete nahrávať hru na vašom KROSS 2, alebo navrstviť zdroj z externého vstupu, ako napríklad vokál. Funkcia Pad Audio Play dovoľuje nahrané zvuky alebo importované audio súbory priradiť každému zo 16-tich padov, ktorými ich potom môžete prehrávať. Na rozdiel od funkcie sampling umožňuje nahrávanie a prehrávanie limitované iba kapacitou SD karty. Stlačením padu tak môžete spustiť prehrávanie podkladu celej skladby zatiaľ čo hráte na klaviatúre, alebo používať pady na spúšťanie zvukových efektov či hudobných podkladov.

Podporuje produkciu skladieb, inšpiráciu mení na realitu

16 stopý MIDI sekvencer
16 stopový MIDI sekvencer nahráva vašu hru na klaviatúre a pohyby kontrolérov ako MIDI dáta. Nahrávať sa takto dá tiež hra na sampler pady, takže môžete ľahko vytvoriť ideové náčrty pre skladbu.

Krokový sekvencer
Umožní vám použiť 16 padov na intuitívnu a rýchlu tvorbu originálnych rytmických patternov až so 64 krokmi.

Bicia stopa
So stopou bicích môžete k vašej hre pridať rytmus jednoducho stlačením tlačidla. Vyberte si zo 772 presetových bicích patternov mnohých štýlov.

Arpegiátor
Táto funkcia je skvelý spôsobom ako generovať nápady pre skladby; jednoducho držte stlačené klávesy pre vytvorenie rytmických akordov, basových fráz alebo gitarových doprovodov.

Pripojenie mikrofónu pre spievajúcich hráčov alebo použitie vokodéra bez potreby ďalších zariadení

Do 1/4" jack MIC IN vstupu pripojíte mikrofón a môžete začať spievať, nepotrebuje k tomu samostatný mixpult. Rýchly prístup k integrovanému vokóderu umožňuje jednoducho vytvárať vokóderové zvuky v reálnom čase. K dispozícii je aj Stereo mini jack LINE INPUT, vhodný pre pripojenie audio prehrávača, alebo na samplovanie.

USB Audio Interface

Okrem tradičnej funkcie USB MIDI rozhrania bola pridaná funkcia USB audio rozhrania. KROSS 2 môžete pripojiť k vášmu počítaču Mac alebo Windows pre nahrávanie do DAW, alebo jednoducho hrať v spojení s vašim iPadom alebo iPhonom. Aplikáciu KORG Module použijete ako kvalitný zvukový modulu, alebo môžete hrať s podkladovými stopami vytvorenými v DAW aplikácii KORG Gadget, to všetko s ľahkým prepojením jediným káblom.

K dispozícii je tiež KROSS 2 Editor a Plug-In Editor. Pomocou nich môžete nástroj na vašom počítači editovať s pohľadom na množstvo parametrov, alebo použiť KROSS 2 ako softvérový syntetizátor vo vašom DAW.

 
korg_kross_2_61_wh-1korg_kross_2_61_wh-1
korg_kross_2_61_wh-2korg_kross_2_61_wh-2

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie