Kategórie:

Korg Pa600

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KRPA600
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Korg Pa600 + čalúnené puzdro, oceľový stojan a štýlové slúchadlá.

Keyboard-aranžér 61 dynamických kláves. 128 hlasá polyfónia. Interná pamäť až 256 MB. 950 zvukov a 64 bicích sad, plná editácia. 4 Stereo Master-Efekty a 3-pásmový EQ pre každú stopu. Pripravených 360 voľne upraviteľných štýlov, celkom 1120 pamätí pre štýly. MP3 prehrávač s funkciou Vocal Remover. Song Book, 16-stopý sekvencer, Lyrics Display, Guitar Mode 2

 
 ks
Vaša cena s DPH: 798 EUR
 

KORG Pa600 Profesionálny aranžér

Pa600 je najnovším prírastkom v celosvetovo uznávanej Pa sérii hudobných aranžérov značky Korg. Tento nový model je veľmi kompaktný, cenovo dostupný a pritom vybavený skvelým zvukom, k tomu všetkému navyše prináša aj unikátnu kolekciu kvalitných moderných zvukov a štýlov. Ako úplná špička potom Pa600 ponúka i možnosť ďalšieho rozšírenia o užívateľské zvuky a hudobné sety z celého sveta (predávané zvlášť).

Vypočujte si a uveríte!

Pa600 vlastnosti:

  • Vylepšený zvukový generátor RX (Real eXperience) a DNC (Defined Nuance Control) ponúka lepší, realistický a živý zvuk.
  • Veľká interná pamäť zvukov Factory PCM, plus 96 MB užívateľských PCM dát znamená mimoriadny priestor pre zvuky tej najvyššej kvality.
  • Dva programovateľné prepínače a štvorsmerový joystick zaisťujú totálne ovládanie na rôznych úrovniach definovanej artikulácie zvuku (DNC).
  • Veľký, jasný podsvietený TouchViewTM farebný TFT displej s rozlíšením 800x480.
  • Prehľadný panel a intuitívne grafické rozhranie s novou funkciou Search pre jednoduché vyhľadávanie. Nové funkcie pre prácu s dátami kopírovanie/vkladanie, premenovávanie a vymazávanie.
  • Viac než 360 hotových štýlov, každý obsahuje tri verzie Intro/Ending, štyri variácie a štyri varianty Fill In + Break, plus 10 Favorite a 3 User banky pre uloženie obľúbených upravených, alebo uložených štýlov. Prepracovaný režim Guitar Mode 2 pre ešte viac realistickejšie gitarové party a synchronizované pady.
  • Funkcia Chord Sekvencer pre záznam akordového rozvoja priamo za pochodu.
  • Vylepšená GM sada pre štandardné MIDI súbory, MP3 prehrávač s funkciami Transpose a Tempo Change, kompatibilný s používanými formátmi textov, vrátane grafického (+G), Text Viewer, Marker a Score.
  • 4 Stereo Master efekty (125 FX algoritmov).
  • Plno programovateľná SongBook databáza založená na štýloch, SMF, Karaoke, MP3 s okamžitým vyvolaním ľubovoľného nastavenia songu.

Pa600 je brilantný profesionálny aranžér, ktorý v modernom balení ponúkne za priaznivú cenu to najlepšie z osvedčenej kvality a variability zvukov série Pa. Rovnako ako jeho väčší bratia - Pa800 a Pa3X – využíva osvedčenú technológiu RX (Real eXperience) a DNC (Defined Nuance Control), ktorá poskytuje kvalitu zvuku nebývalú v kategórii aranžér keyboardov. Pripočítajme k tomu kompaktné rozmery, súčasne však veľký TFT farebný TouchView displej, ohromnú pamäť pre továrne a užívateľské zvuky, obrovskú škálu štýlov a excelentné ozvučenie, Korg k dokonalosti zvýšil štandard v tejto cenovej kategórii. Vypočujte si a uveríte.

Ohromujúcí zvuk

Všetko začína pri zvuku. Zvuková kvalita Korg je všeobecne uznávaná ako špičková a spoliehajú sa na ňu hudobníci po celom svete. Tak aj Pa600 prináša ešte bohatší, podrobnejší, sofistikovanejší a prirodzenejší zvuk takmer všetkých možných žánrov vďaka hĺbke, nuanciám, jemnosti, presnosti a bohatosti vzoriek i prevedenia. Tomu prispieva i systém DNC (Defined Nuance Control), ktorý dodáva jemnejšie ovládanie a ponúka rôzne úrovne artikulácie. Využili sme tiež niekoľko zvukov z OASYS (najvýkonnejšieho syntetizátora, aký bol kedy vyrobený), aby Pa600 nastavil nový štandard aranžérskych keyboardov. Pripravených je viac než 950 zvukov, vrátane vylepšenej GM sady a 64 zvukov sád bicích. Je tu tiež skvelé stereo akustické piano, presne a vo viacerých vrstvách samplované z koncertného krídla, vrátane pedálových efektov. Zvuky sú plne editovateľné a zmeny môžu byť uložené v User oblasti.

Veľmi zaujímavá novinka u Pa600 je možnosť dokúpenia špecifických zvukov a hudobných štýlov, špecifických pre konkrétne oblasti po celom svete. Týmto je možné rozšíriť pôvodnú zvukovú výbavu Pa600 o ďalších až 96MB PCM dát a využiť ich pre štýly, vyvinuté z rady populárnych hudobných štýlov v danej zemi. Bližšie informácie o možnostiach rozšírenia budú zverejnené na www.korg.com.

Efekty

Vynikajúci zvuk nie je samozrejme daný len kvalitou PCM dát. Už veľa rokov Korg vyvíja unikátne efekty štúdiovej kvality, ktoré jednoducho berú dych. Pa600 má 4 Stereo Master efektové procesory s 125 skvelými efektmi od štandardných, ako sú Reverb, Delay a Chorus, až po špecializované, napr. niektoré univerzálne uznávané REMS efekty pre gitaru, kvôli autentickým gitarovým zvukom. Užívateľský EQ na stope môžete uložiť v obecných preferenciách pre režim prehrávanie songu. To pomôže prispôsobiť zvuk vlastnej predstave z ľubovoľného zahraného MIDI súboru. Potrebujete na stope ľahšiu basu? Zadajte správnu ekvalizáciu a basa sa odľahčí vo všetkých súvisiacich songoch.

Pa600 ďalej dopĺňa svoj zvukový arzenál o Limiter a finálny 4-pásmový parametrický EQ. Vďaka tomu jednoducho prispôsobíte výstupný zvuk vášmu hudobnému vkusu, alebo nastavíte zvuk v špecifickom prostredí, v ktorom budete hrať.

Štýly

Pa600 prináša luxusnú sadu skvelo spracovaných štýlov, ktoré naprogramovali špičkoví hudobní aranžéri z celého sveta. Výsledkom sú stovky pripravených štýlov, ktoré ponúkajú bezkonkurenčný realizmus a detaily. Pokrývajú při tom najrôznejšie hudobné žánre, a umožňujú využiť Pa600 pri každej príležitosti. Pokiaľ potrebujete skutočne špeciálnu kolekciu štýlov, jednoducho si ju môžete sami v Pa600 nahrať alebo upraviť.

Vaša hra získa vyšší realistický dojem vďaka štyrom variáciám prechodov Fill/Break, ďalej sú k dispozícii tri verzie intra a zakončenie (Intro/Ending). Viac flexibility pridáva výber rôznych transpozícií tak, aby vyhovovali charakteristike akéhokoľvek nástroja. Ohromujúci režim Guitar Mode 2 prináša celkom nový pohľad na to, ako majú v skutočnosti znieť realistické party gitár. A pokiaľ chcete hrať oboma rukami určitú sólovú pasáž, nahrajte sekvenciu akordov a nechajte za seba hrať Chord Sequencer v Pa600.

Kompaktný, ale výkonný

Pa600 je jedným z najkompaktnejších aranžérov. Zatiaľ, čo jeho veľkosť sa môže zdať maličká, výkon výnimočne kvalitných vstavaných reprosústav je čokoľvek, len nie nízky. Dva 15-wattové zosilňovače, ktoré dodávajú zvuk do dvoch sústav s bass-reflexem generujú neobvyklý zážitok.

Jednoduché použitie

So všetkými tými technologickými zázrakmi vo vnútri, bolo životne dôležité, aby bolo tiež možné Pa600 jednoducho pochopiť a jednoducho ho používať. Vaša práca s Pa600 by mala byť rýchla, intuitívna a bezchybná. Usporiadanie panelu bolo zjednodušené, a naše grafické užívateľské rozhranie využíva vynikajúci farebný dotykový displej, takže čo si vymyslíte, to tu nájdete a kliknutím jednoducho použijete – RX Technológiu k vašim službám!

Aby hudobníci všetkých úrovní mohli rýchlo tvoriť skvelú hudbu, sú k dispozícii dva režimy užívateľského rozhrania: Easy a Expert. V režime Easy, v prehľadnom usporiadaní vidíte len tie najdôležitejšie funkcie, vhodné pre začiatočníkov, alebo pri živom hraní. V režime Expert sú potom zobrazené všetky ovládače. Nič tak nestojí medzi vami a vaším profesionálnym výsledkom.

Prepínače sú priraditeľné, takže si ich môžete napríklad pri živom hraní prispôsobiť podľa potreby, a keď potom náhodou zabudnete, kde máte potrebný súbor, skladbu alebo štýl, stačí len použiť funkciu Search a Pa600 vám ich nájde.

Prehrávanie a zobrazenie skladieb

Prehrávač na Pa600 dokáže načítať súbory formátu MIDI, KAR a MP3. Z väčšiny týchto súborov môže tiež čítať i texty a akordy, a do MIDI súborov vkladať značky priamo za chodu. Integrovaný prehliadač Score Viewer umožňuje zobraziť hlavnú stopu (alebo akúkoľvek inú) v klasickom zobrazení, s notami alebo akordmi, súčasne s textom a akordovými značkami. Pomenovanie akordov je možné zobraziť v rôznych jazykoch (anglicky a taliansky). Pre študentov hudby je tu navyše i funkcia, ktorá zobrazuje názvy jednotlivých nôt.

SongBook

Táto vynikajúca funkcia bola vyvinutá, aby vám uľahčila život pri živom hraní. SongBook je hudobná databáza, ktorú si sami naprogramujete, a to vrátane všetkých nastavení pre prehrávanie jednotlivých skladieb. Potom už len stačí nájsť názov skladby, ktorú chcete prehrať, vybrať ju a stlačiť „Play“. SongBook umožňuje používať štýly, MIDI súbory, alebo MP3 a pritom môže okamžite vyvolať príslušné nastavenia ako je názov songu, žáner, autora, tempo, hlasitosť, zvuky, umlčanie stop, nastavenie FX, jednoduchou editáciou, STS*, hlavnú transpozíciu a ďalšie. Všetko, čo potrebujete pre perfektné prehrávanie vašich skladieb, skrátka nájdete práve v SongBooku, užitočná funkcia, jedinečná pre Korg.

(*STS - Single Touch Settings je pamäť, ktorá vyvolá zvuky pre všetky stopy v reálnom čase.)

 

Alternatívna ponuka

Kat.číslo Názov s DPH
KRPA300 Korg Pa300 568 EUR
korg_pa600-1korg_pa600-1
korg_pa600-2korg_pa600-2
korg_pa600-3korg_pa600-3
korg_pa600-4korg_pa600-4
korg_pa600-5korg_pa600-5

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie