Kategórie:

Oscar Schmidt OD312

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: OSCAR SCHMIDT
Katalógové číslo: HN123511
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

12-strunová akustická gitara typu Dreadnought, predná doska výberový smrek, zadná doska a luby mahagón, krk mahagón, hmatník palisander, kobylka palisander, šírka nultého pražca 43 mm, ladiace mechaniky Die Cast.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 189 EUR
 

Tento nástroj spadá pod jednu zo základných radov akustických a elektroakustických nástrojov amerického výrobcu Oscar Schmidt. Táto séria ponúka gitary, ktoré tvarom tela vychádzajú z rokmi prevereného konceptu Dreadnought, čomu samozrejme zodpovedá aj ich zvuk, ktorý sa naozaj nikde nestratí.

Telo a krk
Predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva mahagónu. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandru. Telo aj krk majú svetlú lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami.

Hardware
Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie