Kategórie:

Oscar Schmidt OG2TBL

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: OSCAR SCHMIDT
Katalógové číslo: HN147990
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Akustická gitara, typ tela – Dreadnought, predná doska - výberový smrek, zadná doska, luby – Catalpa, krk – mahagón, hmatník, kobylka – palisander, šírka nultého pražca - 43 mm, ladiaca mechanika - Die Cast. Farba transparent blue.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 149 EUR
 

Tento nástroj spadá pod jednu zo základných radov akustických a elektroakustických nástrojov amerického výrobcu Oscar Schmidt. Táto séria ponúka gitary, ktoré tvarom tela vychádzajú z rokmi prevereného konceptu Dreadnought, čomu samozrejme zodpovedá aj ich zvuk, ktorý sa naozaj nikde nestratí.

Telo a krk
Predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z dreva palisandru. Telo aj krk majú svetlú lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami.

Hardware
Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie