Kategórie:

Pianonova HP-1 R

Poštovné zadarmo

Výrobca: PIANONOVA
Katalógové číslo: HP-1-R
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Digitálne piano s kladivkovou Graded Hammer-Action mechanikou a klaviatúrou s 88 klávesmi. Ponúka 15 hlasov ovládaných pomocou piatich tlačidiel a jedného variabilného tlačidla, zvukové efekty Reverb, Chorus, tlačidlá pre transpozíciu, tempo, setup, metronóm, alebo demo. Setup obsahuje funkcie Tuning, Octave, Touch response a Volume balance. Piano má zabudované 10 orchestrálnych skladieb, skladbu pre každý hlas zvlášť, 58 náučných skladieb pre ľavú aj pravú ruku a ponúka možnosť nahrať si dve skladby. Nástroj má zabudovaný LED displej, 2x slúchadlový výstup, linkový výstup a vstup, MIDI vstup/výstup a USB konektor. Piano je vybavené Sustain pedálom, Soft pedálom a zosilňovačom s výkonom 2x 10W. Povrchová úprava: Palisander, Rozmery: 137,7cm x 51cm x 86,2cm.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 479 EUR
 
 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie