Kategórie:

Pianonova SS-90 Glossy

Poštovné zadarmo

Výrobca: PIANONOVA
Katalógové číslo: SS-90GLOSSY
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Profesionálne stage piano. Kladivková mechanika, 88 kláves, 30 zvukov, nastavenie dynamiky, funkcia rozdelenia a vrstvenia klaviatúry (SPLIT/DUAL), digitálne efekty Reverb a Chorus, metronóm, Pitch bend a modulation, 4-stopový sekvencér s pamäťou na 3 skladby, podsvietený displej. Výstupy: 2x slúchadlový, Line Out, MIDI In/Out, USB To Host, Vstupy: Sustain, Soft, Volume, Ozvučenie 2x5 Watt, Rozmery 1390x327x138 mm, hmotnosť 30 kg. Stojan nie je v cene. Prevedenie strieborná, matná s lakovanou drevenou vrchnou lištou.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 479 EUR
 

Je úplne jedno, či patríte medzi žiakov ZUŠ, alebo profesionálnych hudobníkov. SS-90 ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete s dosiahnutiu svojich cieľov. Nová kladivková mechanika poskytuje vynikajúcu reakciu, dostatočný odpor a rýchly návrat kláves do pôvodnej pozície, čo má za následok vysoký pocit reálnosti a luxusu pri hre. Hlavným zvukovým registrom je prirodzene Grand Piano. Tvoria ho dvojvrstvovo samplované vzorky skutočného akustického krídla s bohatými možnosťami úpravy výsledného zvuku nielen po stránke dynamiky, ale dokonca je možné zasahovať do samotnej harmonickej štruktúry samplovaných vzoriek. Tieto nastavenia majú za následok špecifický akustický prejav v závislosti na tom, ako rýchlo a tvrdo udierate na klávesy, resp akým štýlom hráte.

Nástroj disponuje polyfóniou 64 hlasov. Okrem akustického grand piana je pochopiteľne vo výbave ďalších 29 najčastejšie používaných zvukov elektronických klavírov a organov so širokými možnosťami úpravy výsledného zvuku. K bežnému štandardu ďalej patrí modulačné koliesko a pitch bend koliesko ohýbania tónu, ktoré spolu s kvalitnými digitálnymi efektami Reverb a Chorus zvyšujú akustický realizmus ostatných zvukov.

Kvalitatívne nezaostáva ani vstavaný STEREO ozvučovací systém. Informačnú stránku má na starosti farebný podsvietený LCD displej so 16 znakmi v jednom riadku. Vďaka vstavanému 4-stopovému sekvencéru si svoju tvorbu môžete kedykoľvek nahrať, uložiť do jednej z troch pamätí a v budúcnosti ľubovoľne prehrávať, alebo s pomocou vstavaného USB portu archivovať v počítači.

Medzi ďalšie možnosti pripojenia patria:

  • dva slúchadlové výstupy,
  • MIDI IN/OUT konektor,
  • AUX konektor pre pripojenie externého CD, DVD, alebo MP3 prehrávača
  • Stereo linkový výstup pre pripojenie do aparatúry
  • vstupy pre ovládacie pedály SUSTAIN a SOFT
  • vstup pre externé ovládanie hlasitosti pomocou VOLUME pedálu.

Stage piano SS90 sa vyrába v elegantnej matnej čiernej farbe, ktorá je najlepšie kombinovateľná s akýmkoľvek interiérom. Je dodávané spolu s napájacím adaptérom a elegantným stojančekom na noty.

Za príplatok je možné k nemu prikúpiť aj masívny drevený stojan SS-90 STAND.

 

Alternatívna ponuka

Kat.číslo Názov s DPH
SS-90 Pianonova SS-90 Black 479 EUR
SS90-SET Pianonova SS-90 Set 489 EUR
Pianonova SS-90 Glossy adaptérPianonova SS-90 Glossy adaptér
Pianonova SS-90 Glossy pedálPianonova SS-90 Glossy pedál
Pianonova SS-90 Glossy kolieskaPianonova SS-90 Glossy kolieska
Pianonova SS-90 Glossy bočná stranaPianonova SS-90 Glossy bočná strana
Pianonova SS-90 Glossy konektoryPianonova SS-90 Glossy konektory
Pianonova SS-90 Glossy stojan na notyPianonova SS-90 Glossy stojan na noty
Pianonova_SS-90 Black a GlossyPianonova_SS-90 Black a Glossy

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie