Kategórie:

Roland CUBE 10 GX

Poštovné zadarmo

Výrobca: ROLAND
Katalógové číslo: 415591E32
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Gitarové kombo, Výkon: 10W, Reproduktor: 8", 3x prednastavené COSM amp: Clean, Crunch, Lead, CUBE KIT aplikácie pre iOS, Android, Ovládanie: Bass, Middle, Treble, Efekty: Chorus, Delay, Reverb, Rec Out/Phones Jack, Aux In.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 125 EUR
 

Cube-10GX je kompaktné gitarové kombo zo série Cube špeciálne navrhnuté na domáce cvičenie, nahrávanie, alebo jamovanie. Ponúka pôsobivý, plný zvuk, zabudované efekty a schopnosť vymieňať COSM typy zosilňovačov pomocou bezplatnej aplikácie pre iOS, alebo Android zariadenia. Kombo disponuje výkonom 10W a reproduktorom s veľkosťou 8", ktorý je uložený v odolnom, pevnom kabinete so štandardným CUBE dizajnom. Ponúka možnosť vybrať si z 3 typov zosilňovačov – Clean, Crunch a Lead, ktoré môžete veľmi jednoducho prepínať zo svojho obľúbeného mobilného zariadenia. CUBE KIT aplikácie obsahujú výber z niekoľkých zosilňovačov, vrátane vintage klasík, ultra-heavy skreslených aparátov, alebo dokonca aj zosilňovačov pre basgitary a akustické gitary. Kombo sa ovláda pomocou 3-pásmového ekvalizéru a má zabudované tri efekty – Chorus, Delay, Reverb.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie