Kategórie:

Roland RT-30K

Poštovné zadarmo

Výrobca: ROLAND
Katalógové číslo: 415813E99
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Profesionálny výkon pre hybridné hranie

S výnimočnou citlivosťou spúšťania, ultrarýchlou montážou a kompatibilitou s najnovším hardvérom nastavuje séria RT-30 nový štandard pre tých, ktorí chcú zistiť, čo znamená hybridné bubnovanie. RT-30K vyvinutý špeciálne na použitie na basový bubon. Novovyvinutý držiak umožňuje nastaviť snímač do optimálnej pozície, takže sa nemusíte obávať zložitej mechanickej regulácie po namontovaní.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 69 EUR
 

• Pokročilý trigger pre elektronické hranie z akustických bicích

• Kompatibilný s trigger modulom Roland TM-2, zvukovým modulom bicích Roland série TD a perkusiami radu SPD

• S novovyvinutým držiakom je inštalácia rýchla a jednoduchá

• O 10 mm nižší profil než na predošlých typoch kvôli zvýšeniu pohodlia pri hraní

• Odolné sklolaminátové ABS telo a bezpečný upevňovací mechanizmus pre spoľahlivú prevádzku

• Jack výstup je umiestnený na boku kvôli lepšiemu vedeniu káblov

• Prepájací kábel TRS súčasťou balenia


Rozšírte možnosti svojich akustických bicích pomocou triggerov Roland a vytvorte si modernú hybridnú súpravu. Séria akustických triggerov Roland RT-30 do vašej základnej akustickej súpravy prináša všestrannosť a rozmanitosť.

Pripojenie triggera k akustickému bubnu umožňuje prehrávať zvuk z externého elektronického zariadenia, ako je napríklad Trigger modul Roland TM-2 len tým, že udriete na bubon.

Tento hybridný prístup umožňuje kreatívne zlepšiť vaše možnosti pri živom vystúpení v mnohých ohľadoch, ako je pridanie elektronických prvkov pre hranie súčasných hudobných štýlov alebo vrstvenie vlastných samplov s akustickými bicími, čím s akustickými bicími dosiahnete zvuk ako v štúdiových nahrávkach.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie