Kategórie:

Roland V-Combo VR-09

Poštovné zadarmo

Výrobca: ROLAND
Katalógové číslo: 413531E32
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Roland už dlho vytvára kvalitné organy. Naša autentická séria organov VK/VR je vytvorená s rešpektom k tradičnému spôsobu hrania a dáva veľký dôraz na zvukový dizajn bez kompromisov. Nový V-Combo VR-09 je 61 klávesový nástroj, navrhnutý špeciálne pre hranie naživo. S tromi integrovanými skupinami nástrojov (organ, piano/EP a syntetizátor) je skvelým all-in-one nástrojom pre živé hranie hudby rôznych žánrov. Intuitívny ovládací panel poskytuje okamžitý prístup k špičkovým zvukom Roland, vrátane virtuálneho ToneWheel organa (s deviatimi harmonickými tiahlami), orchestrálnych zvukov SuperNATURAL a rôznych EFX efektov. Vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu a napájaniu na batérie je VR-09 ideálnym riešením pre naživo hrajúcich klávesákov v rockových a podobných kapelách.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 749 EUR
 
 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie