Kategórie:

Tech 21 SansAmp VT Bass

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: TECH 21
Katalógové číslo: 305593
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Analógový simulátor legendárneho basgitarového zvuku veže zloženej z reproboxov osadených 10 palcovými reproduktormi. Od čistého zvuku SVT cez funkový zvuk štúdiového zosilňovača Ampeg B-15N (flip-top) až po nabrúsenejší crunch pre moderný rock a indie štýly. Vytočíte z neho aj hutné skreslenie v štýle Crimson a King’s X. Speaker simulátor reproboxu osadeného 10 palcovými reproduktormi. 3-pásmový ekvalizér, profesionálna konštrukcia pre najnáročnejších hráčov. Napájanie 9V batériou alebo adaptérom (nie sú súčasťou balenia).
 
 ks
Doporučená cena s DPH: 274,80 EUR
Ušetríte 28 %
Vaša cena s DPH: 199 EUR
 

Upozornenie pre obchodníkov: Popisy na stránke www.bigmusic.sk sú chránené autorskými právami a ich kópie sú v notárskej úschove od chvíle ich vytvorenia. V prípade, že na svojich internetových stránkach použijete popisy produktov zo stránky www.bigmusic.sk, je potrebné uviesť pôvodný zdroj s textom: Popis produktu pochádza zo stránky www.bigmusic.sk, pričom www.bigmusic.sk musí byť aktívny odkaz. V opačnom prípade ide o porušenie predpisov o pravidlách hospodárskej súťaže ako aj o porušenie autorského zákona.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie