Kategórie:

Zoom H1n

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: ZOOM
Katalógové číslo: H1N
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Nová generácia najpredávanejšieho rekordéra Zoom obnovuje koncept jednoduchej obsluhy a predstavuje niekoľko nových vylepšených prehrávacích a ovládacích funkcií. Vďaka jeho robustnej konštrukcii, vysoko kvalitným stereo mikrofónom a tónovému a slate generátora si ho pri práci v teréne zaručene obľúbia každý filmár používajúci DSLR. Grafický LCD displej, jednodotyková ovládacie tlačidlá a lokalizované menu umožňujú ľahko a rýchlo zaznamenať hudobné nápady, audio pre filmové projekty, prednášky alebo schôdzky, interview pre podcasting a mnoho ďalšieho.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 88 EUR
 

Najdôležitejšie vlastnosti: Vysoko kvalitné kondenzátorové mikrofóny X / Y pre všestranný a krištáľovo čistý stereo záznam, vysokovýkonný grafický LCD displej a nová jednodotyková ovládacie tlačidlá, viacjazyčné užívateľské menu v nemčine, čínštine, japončine, francúzštine a španielčine, pokročilý obmedzovač umožňuje nahrávanie bez skreslenia až do 120 dB SPL, voliteľný prevádzku ako audio rozhranie: USB class compliant, prevádzka na 2 batérie AAA umožňujúci až 10 hodín nepretržitého používania, voliteľný AC adaptér Zoom AD-17 pre nepretržité napájanie (nie je súčasťou dodávky), ovládanie rýchlosti prehrávania a opakované prehrávanie AB, funkcie Stereo Bounce pre nahrávanie nových zvukov do existujúceho záznamu, funkcia auto-record, pre-record a self-time, podporuje nahrávanie vo formáte WAV (16 a 24 bitov pri 44,1 / 48 alebo 96 kHz) alebo MP3, interný mono reproduktor : 500 mW, 8 ?, mikrofónny / linkový v stup: slúchadlový mini jack ? ", obsahuje licenciu k stiahnutiu Cubase LE a WaveLab LE.

 
zoom_h1n-1zoom_h1n-1
zoom_h1n-2zoom_h1n-2
zoom_h1n-3zoom_h1n-3
zoom_h1n-4zoom_h1n-4
zoom_h1n-5zoom_h1n-5
zoom_h1n-6zoom_h1n-6

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie