Kategórie:

Hughes & Kettner GrandMeister 36

Poštovné zadarmo

Výrobca: HUGHES & KETTNER
Katalógové číslo: 1007308
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Celolampový gitarový zosilňovač vhodný pre každý hudobný žáner s nastaviteľným výkonom a množstvom inovatívnych funkcií s bohatým použitím. Aparát ponúka štyri nezávisle nastaviteľné kanály Clean, Crunch, Lead a Ultra. Jeho plný výkon je 36W, ktorý je možné prepnúť na 18W, 5W, 1W, alebo 0W, vďaka čomu môžete hrať pri menšej hlasitosti bez toho, aby ste obetovali svoj tón.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 1 073 EUR
 

Zosilňovač je osadený tromi lampami 12AX7 na predzosilňovači a štyrmi EL84 na koncovom zosilňovači. Okrem toho je aparát vybavený 3-pásmovým ekvalizérom, výstupnou impedanciou 1x 8 – 16Ohm, 128 uložiteľnými presetmi, funkciou Tube Safety Control pre optimálne nastavenie prevádzky lampy, Programmable Power Soak, Noise Gate, Smart Rotary Controls, zabudovanou simuláciou kabinetu Red Box, efektovou slučkou, efektom reverb, alebo multiefektovým procesorom Tap – Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Tremolo, Phaser) v štúdiovej kvalite. Zosilňovač obsahuje MIDI rozhranie In, Out/Thru, 1x TS vstup, 4x TS výstup, 1x XLR výstup a footswitch In/Out. Okrem toho je ho možné ovládať cez iPad, alebo iné expression pedáli. Rozmery: 445mm x 170mm x 150mm, Hmotnosť: 7,7kg.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie