Kategórie:

Hughes & Kettner TubeMeister 36 Head

Poštovné zadarmo

Výrobca: HUGHES & KETTNER
Katalógové číslo: TubeMeister_36
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Celolampový gitarový zosilňovač disponujúci veľkou flexibilitou a nastaviteľným výkonom. Aparát ponúka 3 nezávisle nastaviteľné kanály Clean, Crunch a Lead. Jeho plný výkon je 36W, ktorý je možné prepnúť na 18W, 5W, 1W, alebo 0W, vďaka čomu môžete hrať pri menšej hlasitosti bez toho, aby ste obetovali svoj tón.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 759 EUR
 

Zosilňovač je osadený tromi lampami 12AX7 na predzosilňovači a štyrmi EL84 na koncovom zosilňovači. Okrem toho je aparát vybavený 3-pásmovým ekvalizérom pre každý kanál, výstupnou impedanciou 1x 8 – 16Ohm, funkciou Tube Safety Control pre optimálne nastavenie prevádzky lampy, zabudovanou simuláciou kabinetu Red Box, MIDI prepínačom, zabudovaným reverbom prepínateľným nožným spínačom, alebo efektovou slučkou. Zosilňovač obsahuje MIDI vstup, 1x TS vstup, 1x TS výstup a footswitch In/Out. Súčasťou balenia je aj ochranný obal. Rozmery: 445mm x 170mm x 150mm, Hmotnosť: 7,7kg.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie