Kategórie:

Korg D1

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KRD1
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Stage piano zo série D1. Piano je zasadené v kompaktnom a ľahko prenosnom tele a ponúka realistický pocit z hry vďaka vyváženej klaviatúre RH3 s 88 klávesami a dokonale realistickou a prirodzenou odozvou v basovej aj výškovej časti. K dispozícii je aj 30 vstavaných zvukov zoradených v 3 bankách po 10 zvukov, polyfónia 128 hlasov a funkcia transpozície a detailného ladenia. O dynamickú odozvu sa postará 5 nastaviteľných stupňov odozvy a o skvelý výsledný zvuk zasa trojica vstavaných efektov typu Brilliance, Reverb a Chorus s trojicou úrovní intenzity. Samozrejmosťou je aj vstavaný metronóm. Medzi konektormi je možné nájsť konektory Line Out typu Jack 6,3 mm pre ľavý a pravý kanál, Midi In a Out, výstup pre slúchadlá a vstup pre Damper pedál. Súčasťou balenia je okrem piana aj notový stojan, damper pedál a napájací adaptér. Rozmery: 1327 x 375 x 328 mm (vrátane stojanu. Hmotnosť: 16 kg. Farebné prevedenie: Black.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 525 EUR
 

 
korg_d1-1korg_d1-1
korg_d1-2korg_d1-2
korg_d1-3korg_d1-3

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie