Kategórie:

Tech 21 SansAmp Bass Driver DI Programmable

Akcia Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: TECH 21
Katalógové číslo: 204994
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Programovateľný trojkanálový simulátor zvuku lampových basgitarových zosilňovačov dokážete s ním nasimulovať slávne vintage zvuky, moderné brilantné slapové zvuky, agresívne skreslenie a všetko medzi tým. Ukladanie nastavení je jednoduché - nastavíte zvuk, dvakrát stupíte na prepínač a nastavenie je uložené.
 
 ks
Doporučená cena s DPH: 358,80 EUR
Ušetríte 29 %
Vaša cena s DPH: 256 EUR
 

Ovládačom Presence pridáte konkrétnosť a vyššie harmonické zložky, Blend slúži na nastavenie pomeru čistého signálu a zvuku obvodov SansAmp. Aktívny 2-pásmový ekvalizér špeciálne naladený pre zvuk basgitary +12dB / -12dB. Tri rôzne výstupy 1/4" jack aj XLR - pre koncový zosilňovač, PA mix alebo nahrávanie v štúdiu. Profesionálna kovová konštrukcia pre najnáročnejších hráčov. Napájanie 9V batériou alebo adaptérom (nie sú súčasťou balenia), možnosť tiež napájať fantómovým napájaním z mixu.

Upozornenie pre obchodníkov: Popisy na stránke www.bigmusic.sk sú chránené autorskými právami a ich kópie sú v notárskej úschove od chvíle ich vytvorenia. V prípade, že na svojich internetových stránkach použijete popisy produktov zo stránky www.bigmusic.sk, je potrebné uviesť pôvodný zdroj s textom: Popis produktu pochádza zo stránky www.bigmusic.sk, pričom www.bigmusic.sk musí byť aktívny odkaz. V opačnom prípade ide o porušenie predpisov o pravidlách hospodárskej súťaže ako aj o porušenie autorského zákona.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie