Kategórie:

Yamaha KS-SW100

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: YAMAHA
Katalógové číslo: KS-SW100
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Kompaktný 50W subwoofer, ktorý kombinuje viacero pokročilých technológií basovej reprodukcie exkluzívnych pre spoločnosť Yamaha, vrátane tvarovaného zvukového otvore a pokročilého systému YST II (Yamaha Active Servo Technology II). Vďaka tomu ponúka neuveriteľne čistú basovú odozvu a výrazne vylepšuje celkový zvukový zážitok.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 178 EUR
 

Zvukový otvor má rozšírený, mierne pokrútený tvar, ktorý rozptyľuje vzduchový vír okolo svojich okrajov, vytvárajúc tak plynulý prúd vzduchu. Tým redukuje vonkajší šum, ktorý nie je prítomný v pôvodnom vstupnom signáli, a poskytuje jasnú a presnú reprodukciu nízkych frekvencií. Technológia YST II, vytvorená výhradne spoločnosťou Yamaha, kombinuje princípy negatívnej impedancie a konštantného prúdu pre pohon 8-palcového kužeľového reproduktora, a to ešte s väčšou precíznosťou ako predchádzajúca verzia. Pomocou obvodov ANIC (Advanced Negative Impedance Converter) tento systém dynamicky optimalizuje efektívnu impedanciu reproduktorov pre zachovanie vynikajúcej lineárnosti. Jemne zaoblená schránka subwooferu so zošikmeným čelným povrchom je elegantná, štýlová a nenápadná, takže sa hodí aj do obývačky či ako doplnok k domácemu kinu. Frekvenčná odozva: 28-200 Hz. Rozmery: 291 x 292 x 341 mm. Hmotnosť: 8,5 kg. Čierne farebné prevedenie.

 
yamaha_ks_sw100-1yamaha_ks_sw100-1
yamaha_ks_sw100-2yamaha_ks_sw100-2

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie