Kategórie:

Yamaha FGDP-30

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: YAMAHA
Katalógové číslo: FGDP30
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Predstavujeme Finger Drum Pad Yamaha FGDP-30, ktorý je navrhnutý pre dokonalý zážitok z bubnovania prstami. Tento nástroj s mimoriadne citlivými padmi usporiadanými v ergonomickom usporiadaní je ideálny na uvoľnenie vašej rytmickej kreativity. Ultra citlivé pady: FGDP-30 sa môže pochváliť ultra citlivými padmi, ktoré sú premyslene usporiadané v optimalizovanom rozložení, vďaka čomu sa každý dotyk premietne do expresívnej dynamiky bubnovania. Zabudovaný reproduktor: Vychutnajte si svoje údery bez problémov vďaka vstavanému reproduktoru, ktorý poskytuje čistú kvalitu zvuku a eliminuje potrebu externého zosilnenia.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 175 EUR
 

Nabíjateľná batéria: Nabíjateľná lítium-iónová batéria: Vezmite si hudbu kamkoľvek so sebou vďaka pohodlnej dobíjateľnej lítium-iónové batérii. Žiadne neprehľadné káble, žiadne obmedzenia - len čistá sloboda bubnovania prstami.

USB MIDI / Audio: Pripojte sa k počítaču bez námahy cez USB pre MIDI a audio funkcie, čím rozšírite svoje kreatívne možnosti a možnosti nahrávania.

Vstup Aux-in: Bubnujte spolu so svojimi obľúbenými skladbami pripojením externých zariadení cez pomocný vstup, čím rozšírite svoje cvičenia a vystúpenia.

39 prednastavených súprav: Preskúmajte rôzne bubenícke štýly a zvuky vďaka 39 prednastaveným súpravám, ktoré poskytujú všestrannosť na vašej hudobnej ceste.

1 212 zvukov nástrojov: Vychutnajte si bohatú zvukovú paletu s 1 212 zvukov nástrojov, ktoré vám umožnia vytvoriť si svoj jedinečný bubenícky podpis.

Dve registračné tlačidlá: Pomocou dvoch registračných tlačidiel získate rýchly prístup k obľúbeným nastaveniam, čo zjednoduší nastavenie vášho vystúpenia.

Yamaha FGDP-30 Finger Drum Pad je vašou bránou k rytmickému objavovaniu a hudobnému vyjadreniu. Nechajte svoje prsty tvoriť rytmus a objavte nový svet bubeníckych možností.

 
yamaha-fgdp30-1yamaha-fgdp30-1
yamaha-fgdp30-2yamaha-fgdp30-2
yamaha-fgdp30-3yamaha-fgdp30-3
yamaha-fgdp30-4yamaha-fgdp30-4
yamaha-fgdp30-5yamaha-fgdp30-5
yamaha-fgdp30-6yamaha-fgdp30-6
yamaha-fgdp30-7yamaha-fgdp30-7
yamaha-fgdp30-8yamaha-fgdp30-8

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky