Kategórie:

Yamaha FGDP-50

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: YAMAHA
Katalógové číslo: FGDP50
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Predstavujeme Yamaha FGDP-50 Finger Drum Pad, výkonný nástroj navrhnutý tak, aby pozdvihol vaše bubnovanie prstami na vyššiu úroveň. Uvoľnite svoj kreatívny potenciál s týmto nástrojom nabitým funkciami, ktorý ponúka bezkonkurenčný zážitok z bubnovania. Mimoriadne citlivé pady v optimalizovanom rozložení: FGDP-50 je vybavený ultra citlivými padmi, ktoré sú starostlivo usporiadané v ergonomickom rozložení, čo zaručuje presné a expresívne bubnovanie, ktoré sa prispôsobí vášmu dotyku. Zabudovaný reproduktor: Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk vďaka vstavanému 2,5W reproduktoru, ktorý vás zbaví potreby externého zosilnenia, takže je ideálny na jamovanie na cestách.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 295 EUR
 

Nabíjateľná batéria: Vychutnajte si skutočnú prenosnosť vďaka lítium-iónovej batérii nabíjateľnej cez USB. Rozlúčte sa so zamotanými káblami a privítajte bubnovanie kdekoľvek vás napadne inšpirácia.

USB MIDI / Audio: Bezproblémové pripojenie k počítaču cez USB pre funkcie MIDI a audio, ktoré rozšíria vaše tvorivé obzory a možnosti nahrávania.

48 prednastavených súprav: Preskúmajte širokú škálu bubeníckych štýlov a zvukov vďaka 48 prednastaveným súpravám, ktoré ponúkajú jedinečnú všestrannosť pre vaše hudobné snaženie.

1 500 hlasov nástrojov: Umožňuje vám vytvoriť si jedinečný zvuk a štýl bubnovania: Ponorte sa do rozsiahleho zvukového vesmíru s ohromujúcimi 1 500 hlasmi nástrojov.

Štyri registračné tlačidlá: Vďaka štyrom registračným tlačidlám môžete bez námahy prepínať medzi preferovanými nastaveniami a zjednodušiť tak nastavenie vášho vystúpenia pre plynulé prechody.

Osem RGB padov: Zvyšujte úroveň svojho vystúpenia pomocou ôsmich ďalších RGB padov, ktoré nielenže rozšíria vašu zvukovú paletu, ale tiež dodajú vizuálny rozmer vašim živým vystúpeniam pomocou podmanivých svetiel.

Playback Sampler: Experimentujte so samplovanými zvukmi a textúrami pomocou playback samplera, čím dodáte svojim skladbám hĺbku a kreativitu.

Auto-Accompaniment Session Creator: Posuňte svoje vystúpenia na vyššiu úroveň pomocou funkcie Auto-accompaniment session creator, ktorá poskytuje dynamické spätné skladby s rôznymi hudobnými žánrami.

USB audio prehrávač / rekordér: Nahrávajte a prehrávajte svoje skladby jednoducho pomocou USB audio prehrávača a rekordéra, ktoré vám umožnia bez námahy zachytiť vaše hudobné momenty.

Funkcia opakovania nôt: Funkcia opakovania nôt, podobná arpeggiátoru pre bicie, umožňuje vytvárať zložité rytmické vzory, čím dodáva vášmu bubnovaniu jedinečný nádych.

Yamaha FGDP-50 Finger Drum Pad vám umožní preskúmať neobmedzené možnosti bubnovania prstami. Či už ste skúsený profesionál, alebo práve začínate svoju hudobnú cestu, nechajte svoje prsty viesť a odomknite svet rytmickej kreativity s týmto výnimočným nástrojom.

 
yamaha-fgdp50-1yamaha-fgdp50-1
yamaha-fgdp50-2yamaha-fgdp50-2
yamaha-fgdp50-3yamaha-fgdp50-3
yamaha-fgdp50-4yamaha-fgdp50-4
yamaha-fgdp50-5yamaha-fgdp50-5
yamaha-fgdp50-6yamaha-fgdp50-6
yamaha-fgdp50-7yamaha-fgdp50-7
yamaha-fgdp50-8yamaha-fgdp50-8

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky